Formidable Pro - en to pl translation catalogue (251 entries)

en: %1$d of %2$d
pl: %1$d z %2$d

en: %s Complete
pl: %s Ukończone

en: A New Checkbox Field
pl: Nowe pole wyboru

en: A variable from the URL or value posted from previous page.
pl: Zmienna z adresu URL lub wartość z poprzedniej strony.

en: Add
pl: Dodaj

en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: Add New Entry
pl: Dodaj nowy wpis

en: Add Note/Comment
pl: Dodaj Notatkę/Komentarz

en: Add a rotating 'even' or 'odd' class
pl: Dodaj zmieniające się na przemian klasy 'even' lub 'odd'

en: Address
pl: Adres

en: Admin link to edit the entry
pl: Link do edycji wpisu w panelu administracyjnym

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: After Content
pl: Po treści

en: All Entries &mdash; list all entries in the specified form
pl: Wszystkie wpisy &mdash; wyświetl wszystkie wpisy danego formularza

en: All Fields are required
pl: Wszystkie pola są wymagane

en: Allowed file types
pl: Dozwolone typy plików

en: Another field with a description
pl: Kolejne pole z opisem

en: Apply
pl: Włącz

en: Are you sure you want to delete that entry?
pl: Jesteś pewny, że chcesz usunąć ten wpis?

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Author Email
pl: Email autora

en: Automatically Generate from Post Title
pl: Automatycznie twórz z tytułu wpisu

en: Automatically Publish
pl: Od razu publikuj

en: Average
pl: Średnio

en: BG Color
pl: Kolor tła

en: BG color
pl: Kolor tła

en: Before Content
pl: Przed treścią

en: Border
pl: Ramka

en: Both (Dynamic) &mdash; list the entries that will link to a single entry page
pl: Oba (dynamiczne) &mdash; wyświetl wpisy z linkami do stron danych wpisów

en: Bottom Margin
pl: Margines dolny

en: CSV Delimiter
pl: Separator CSV

en: Calendar &mdash; insert entries into a calendar
pl: Kalendarz &mdash; wstaw wpisy do kalendarza

en: Calendar Localization
pl: Lokalizacja kalendarza

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Category Field
pl: Pole kategorii

en: Change the format of the date used in the date field.
pl: Zmień format daty wykorzystywany w polu daty.

en: Check All
pl: Zaznacz wszystkie

en: Check Boxes
pl: Pole wyboru

en: Checkboxes
pl: Pole wyboru

en: Choose File
pl: Wybierz plik

en: Color
pl: Kolor

en: Comment/Note
pl: Komentarz/Notatka

en: Comments/Notes
pl: Komentarze/Notatki

en: Conditional Logic
pl: Wyświetlanie warunkowe

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Content
pl: Treść

en: Cookie Expiration
pl: Wygaśnięcie ciasteczek

en: Copied from Post
pl: Skopiowane z wpisu

en: Create
pl: Utwórz

en: Create Draft
pl: Twórz szkic

en: Create Entry in Form
pl: Utwórz wpis w formularzu

en: Create New Dropdown Field
pl: Utwórz nową rozwijaną listę

en: Created at
pl: Utworzono

en: Created by
pl: Utworzone przez

en: Current Date
pl: Aktualna data

en: Current Time
pl: Aktualna godzina

en: Custom Fields
pl: Własne pola

en: Date Format
pl: Format daty

en: Date options: 'NOW' or a date in yyyy-mm-dd format.
pl: Opcje daty: 'TERAZ' lub data w formacie rrrr-mm-dd.

en: Default
pl: Domyślnie

en: Default Email Message
pl: Domyślna treść emaila

en: Delete
pl: Usuń

en: Descending
pl: Malejąco

en: Description
pl: Opis

en: Detail Link
pl: Link do szczegółów

en: Display Name
pl: Wyświetlana nazwa użytkownika

en: Display a list of Formidable entries
pl: Wyświetl listę wpisów formularzy

en: Drop a file here or click to upload
pl: Przeciągnij plik tutaj lub kliknij, aby załadować

en: Drop files here to upload
pl: Przeciągnij plik tutaj, aby załadować

en: Dropdown
pl: Lista rozwijana

en: Duplicate
pl: Powiel

en: Dynamic Content
pl: Treść dynamiczna

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Entry
pl: Edytuj wpis

en: Edit Uploaded File
pl: Edytuj wgrany plik

en: Email
pl: E-mail

en: Entry ID
pl: ID wpisu

en: Entry Key
pl: Klucz wpisu

en: Entry Limit (leave blank to list all)
pl: Limit wpisów (zostaw puste aby wyświetlić wszystkie)

en: Entry creation date
pl: Data utworzenia wpisu

en: Entry update date
pl: Data aktualizacji wpisu

en: Entry was Successfully Duplicated
pl: Wpis został zduplikowany

en: Example: If parameter name is 'contact', the url would be like %1$s/selected-page?contact=2. If this entry is linked to a post, the post permalink will be used instead.
pl: Przykład: Jeśli nazwa parametru to 'kontakt', adres URL będzie brzmiał %1$s/wybrana-strona?contact=2. Jeśli ten wpis będzie linkował do postu, zamiast tego wykorzystany będzie bezpośredni link do postu (permalink).

en: Excerpt
pl: Wypis

en: Exclude options
pl: Opcje wykluczania

en: Export
pl: Eksport

en: Export to CSV
pl: Eksportuj do CSV

en: Fields
pl: Pola

en: First Name
pl: Imię

en: Form
pl: Formularz

en: Form Fields
pl: Pola formularza

en: Formidable Entries List
pl: Lista wpisów formularzy

en: Formidable Tag
pl: Tag formularza

en: Formidable Tags
pl: Tagi formularza

en: Full Size
pl: Pełny rozmiar

en: Go
pl: DALEJ

en: Go to Report
pl: Idź do raportu

en: Height
pl: Wysokość

en: Helpers
pl: Pomoc

en: Hide
pl: Ukryj

en: How long ago a date was in minutes, hours, days, months, or years.
pl: Jak odległa w czasie była data licząc w minutach, godzinach, dniach, miesiącach i latach.

en: IP Address
pl: Adres IP

en: If you don’t want all your entries displayed, you can insert the number limit here. Leave blank if you’d like all entries shown.
pl: Jeśli nie chcesz wyświetlać wszystkich wpisów, możesz tu wstawić ograniczenie liczbowe. Zostaw puste, jeśli chcesz wyświetlić wszystkie wpisy.

en: If you have manually created an accordion form, be sure to include the javascript for it.
pl: Jeśli ręcznie utworzyłeś formularz w postaci akordeonu, upewnij się że dodałeś do tego niezbędny kod Javascript.

en: Import Into Form
pl: Importuj do formularza

en: Include accordion javascript
pl: Użyj efektu akordeonu w Javascript

en: Include the jQuery CSS on ALL pages
pl: Wczytaj CSS jQuery na wszystkich stronach

en: Insert Form
pl: Wstaw formularz

en: Key
pl: Klucz

en: Large
pl: Duży

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Limit
pl: Ogranicz

en: Link to view single page if showing dynamic entries
pl: Link do pojedynczej strony, jeśli wyświetla dynamiczne wpisy

en: List Entries by Category
pl: Lista pól wg kategorii

en: Logged-in User
pl: Zalogowanego użytkownika

en: Logged-in Users
pl: Zarejestrowanie użytkownicy

en: Login Message
pl: Treść logowania

en: Median
pl: Mediana

en: Medium
pl: Średni

en: NOTE: if the parent is excluded, child categories will be automatically excluded.
pl: UWAGA: Jeśli np. kategoria nadrzędna jest wykluczona, wykluczone będą też wszystkie jej kategorie podrzędne.

en: Name
pl: Nazwa

en: Next
pl: Następny

en: Next page
pl: Następna strona

en: No
pl: Nie

en: No Categories
pl: Brak kategorii

en: No Entries Found
pl: Brak wpisów

en: No entries were specified
pl: Nie określono wpisów

en: No form was found
pl: Brak formularzy

en: No multi-day events
pl: Brak wydarzeń kilkudniowych

en: None
pl: Brak

en: Option 1
pl: Opcja 1

en: Option 2
pl: Opcja 2

en: Order
pl: Kolejność

en: Padding
pl: Dopełnienie

en: Page
pl: Strona

en: Page Size
pl: Wielkość strony

en: Parameter Value
pl: Wartość parametru

en: Post
pl: Wpis

en: Post Content
pl: Treść wpisu

en: Post Date
pl: Data wpisu

en: Post ID
pl: ID wpisu

en: Post Meta
pl: Metadane wpisu

en: Post Password
pl: Hasło wpisu

en: Post Status
pl: Status wpisu

en: Post Title
pl: Tytuł wpisu

en: Post Type
pl: Typ wpisu

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Previously Submitted Message
pl: Poprzednio wysłana wiadomość.

en: Radio Buttons
pl: Pole opcji

en: Random
pl: Losowo

en: Range
pl: Zakres

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove HTML
pl: Usuń HTML

en: Remove Links
pl: Usuń linki

en: Remove file
pl: Usuń plik

en: Replace 'whatever' with the parameter name. In url.com?product=form, the variable is 'product'. You would use [get param=product] in your field.
pl: Zastąp 'cokolwiek' nazwą parametru. W domena.pl?produkt=formularz, zmienną jest 'produkt'. Możesz więc w polu skorzystać z kodu [get param=produkt].

en: Replaces all HTML entities with a URL safe string.
pl: Zamienia wszystkie znaczniki HTML na ciąg znaków bezpieczny dla URL

en: Replaces spaces with dashes and lowercases all. Use if adding an HTML class or ID
pl: Zamienia wszystkie spacje na myślniki i podkreślniki. Używaj przy dodawaniu klas HTML lub ID

en: Reports
pl: Raporty

en: Save
pl: Zapisz

en: Save to get ID
pl: Zapisz, aby uzyskać ID

en: Saved Cookie
pl: Zapisanych cookie

en: Saved Value
pl: Wartość została zapisana

en: Search
pl: Szukaj

en: Select Form
pl: Wybierz formularz

en: Select a form for your new entry.
pl: Wybierz formularz dla nowego wpisu.

en: Select a report to view.
pl: Wybierz raport, który chesz przejrzeć.

en: Select a value to insert into the box below
pl: Wybierz wartość, którą chcesz umieścić w polu poniżej

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Shortcodes
pl: Shortcody

en: Show
pl: Pokaż

en: Show Entries Beneath Categories
pl: Wyświetl wpisy poniżej kategorii

en: Show Entry Counts
pl: Wyświetl liczbę wpisów

en: Show Only Category Name
pl: Wyświetl tylko nazwę kategorii

en: Show the saved value for fields with separate values.
pl: Wyświetl wartość zapisaną dla danego pola z oddzielnymi wartościami.

en: Single Entry &mdash; display one entry
pl: Pojedynczy wpis &mdash; wyświetl dany wpis

en: Single Line Text
pl: Pole tekstowe

en: Site Name
pl: Nazwa strony

en: Site URL
pl: Adres URL witryny

en: Size
pl: Rozmiar

en: Slug
pl: Skrócony odnośnik

en: Sorry, this file type is not permitted.
pl: Ten rodzaj pliku jest niedozwolony.

en: Specify allowed types
pl: Określ dozwolone typy plików

en: Style
pl: Styl

en: Submit
pl: Wyślij

en: Taxonomies/Categories
pl: Taksonomie/Kategorie

en: Text
pl: Tekst

en: Text Area
pl: Obszar tekstowy

en: That file is too big. It must be less than %sMB.
pl: Ten plik jest zbyt duży. Musi być mniejszy niż %sMB.

en: The HTML for the entry on the dynamic page. This content will NOT be repeated, and will only show when the %1$s is clicked.
pl: HTML dla wpisów na stronie dynamicznej. Ta treść NIE będzie powtarzana i zostanie wyświetlona tylko po kliknięciu %1$s.

en: The message seen when a user attempts to submit a form for a second time if submissions are limited.
pl: Wiadomość wyświetlana dla użytkownika, który próbuje drugi raz przesłać formularz w sytuacji, gdy liczba możliwych wysyłek jest ograniczona.

en: The message seen when a user who is not logged-in views a form only logged-in users can submit.
pl: To wiadomość widoczna dla nie zalogowanych użytkowników, przy przeglądaniu formularza dostępnego tylko dla zalogowanych.

en: The number of entries to show per page. Leave blank to not use pagination.
pl: Liczba wpisów na stronę. Zostaw puste, jeżli nie chcesz używać stronicowania.

en: The styling for the date field calendar. Some users may be using this css on pages other than just the ones that include a date field.
pl: Styl kalendarza w polu daty. Niektórzy użytkownicy mogą używać styli CSS także na innych stronach, niż te z polem daty.

en: There was a problem duplicating that entry
pl: W trakcie duplikowania wpisu wystąpił błąd.

en: There was an error deleting that entry
pl: W trakcie usuwania tego wpisu wystąpił błąd

en: Thickness
pl: Grubość

en: This content will not be repeated. This would be a good place to close any HTML tags from the Before Content field.
pl: Ta treść nie będzie powtarzana. Może być to dobre miejsce na zamknięcie znaczników HTML otwartych w polu Przed treścią.

en: This content will not be repeated. This would be a good place to put any HTML table tags.
pl: Ta treść nie może być powtarzana. Może być to dobre miejsce na umieszczenie dowolnych znaczników HTML.

en: This data is dynamic on change
pl: Te dane są dynamiczne i zmienne.

en: This field is invalid
pl: To pole jest nieprawidłowe

en: This is not displayed anywhere, but is just for your reference. (optional)
pl: Nie jest to nigdzie wyświetlane, jest tylko dla Twojej wiadomości (opcjonalne)

en: Thumbnail
pl: Miniatura

en: Timestamp
pl: Data

en: Title
pl: Tytuł

en: Title Field
pl: Tytuł pola

en: To setup a new custom post type, install and setup a plugin like 'Custom Post Type UI', then return to this page to select your new custom post type.
pl: Aby stworzyć własny typ wpisu musisz zainstalować odpowiednią wtyczkę lub dodać kod do strony a następnie wrócić do tych ustawień.

en: Total
pl: Łącznie

en: Truncate text with a link to view more. If using Both (dynamic), the link goes to the detail page. Otherwise, it will show in-place.
pl: Ucinaj tekst dodając link zobacz więcej. Jeśli używasz obu (dynamicznych) ten link pojawi się na stronie szczegółów. W przeciwnym miejscu pojawi się tam, gdzie jest wstawiony.

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Updated at
pl: Zaktualizowane

en: Updated by
pl: Zaktualizowane przez

en: Uploading Files. Please Wait.
pl: Trwa wczytywanie. Proszę czekać.

en: Use Entries from Form
pl: Użyj wpisów z formularza

en: Use separate values
pl: Użyj oddzielnych wartości

en: Use this menu name site-wide
pl: Użyj tej nazwy menu na całej stronie

en: User ID
pl: Identyfikator użytkownika

en: User IP
pl: IP użytkownika

en: User Meta
pl: Pozostałe informacje o użytkowniku

en: View
pl: Zobacz

en: View all posts filed under %s
pl: Zobacz wszystkie wpisy zamieszczone w %s

en: Views
pl: Wyświetlenia

en: Weight
pl: Waga

en: Width
pl: Szerokość

en: Year
pl: Rok

en: Year Range
pl: Zakres lat

en: Yes
pl: Tak

en: You have already submitted that form
pl: Ten formularz został już wysłany

en: Your entry was successfully deleted
pl: Twój wpis został usunięty

en: Your submission was successfully saved.
pl: Twój formularz został zapisany.

en: all
pl: wszystkie

en: any
pl: którykolwiek

en: dashed
pl: kreskowana

en: dotted
pl: kropkowana

en: double
pl: podwójna

en: greater than
pl: większe niż

en: greater than or equal to
pl: większy lub równy

en: hour
pl: godzina

en: hours
pl: godzin

en: is
pl: jest

en: is invalid
pl: jest nieprawidłowe

en: left
pl: do lewej

en: less than
pl: mniejsze niż

en: less than or equal to
pl: mniejszy lub równy

en: minute
pl: minuta

en: no one
pl: żadne

en: of the following match
pl: z wymienionych warunków się zgadzają.

en: optional
pl: opcjonalne

en: right
pl: do prawej

en: solid
pl: ciągła
